(Ne)oficiální blog redaktorů Zlínského deníku

Vemte si takovou sobotu. Ráno se vzbudíte. A co si dát k jídlu? Stačí kliknout na webu na nedalekou kavárnu a za hodinku dorazí kurýr s kávou i bagetou. Den pokračuje. Tak co třeba zkouknout ze dva filmy a vše proložit partičkou pokeru s noname hráčem někde z Burkiny Faso? Pár ztracených dolarů za tu legraci stojí.

Přiblížil se čas oběda. Pizza objednaná online po Skype dorazí zanedlouho.

Sobota patřívá i nákupům. Ale proč se prodírat davy zákazníků? Dvě hodinky klikáním na prodejce oblečení se ušetří desítky dalších strávených v prodejně.
Je klid, zbytek rodiny je na celovíkendovém výletě. Skvělá akce zajištěná přes web nabízející slevy.

Odpoledne patří sledování zábavných videí a také je potřeba sledovat zprávy. Pět hlavních webů zajistí absolutní přehled. Blíží se večer. Těstoviny doveze kurýr.

V sobotu se chodívá s kamarády za zábavou. Ale proč opouštět domov a zbytečně utrácet? Otevřená láhev, zapnutá webkamera a Skype zajistí popíjení se známými v pohodlí obýváku. On­line. Pak přijde spánek. Docela strach se probudit až za pár let. Jak to bude vypadat? Při faktu, že ještě před 25 lety byl mobil vášnivým tématem poblázněných futuristů, z těch možných vizí docela lechtá v žaludku.