Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Otrokovičtí mohou naposledy promluvit do stavby bioplynky

Otrokovice - Bioplynová stanice ve městě? Rozhodnout můžete i vy! Tímto sloganem zve leták obyvatele Otrokovic na středeční veřejné projednání, kde si mohou nechat naposledy vysvětlit veškeré dostupné informace k záměru výstavby bioplynky v jejich městě, a také říct své názory a argumenty.

29.10.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Archív

Setkání se uskuteční ve středu 4. listopadu 2009 od 15 hodin na Hotelu Baťov – Společenský dům v koncertním sále v prvním poschodí.

„Občané budou mít poslední možnost vyjádřit se k plánované výstavbě bioplynové stanice, a tím ovlivnit její existenci,“ sdělila mluvčí města Lenka Krupková.

Zasláním svých připomínek na adresu krajského úřadu nebo aktivní účastí na veřejném projednání podle ní mohou občané významně ovlivnit budoucnost Otrokovic.

Své spoluobčany ponouká k účasti na projednávání také jeden z tamních obyvatel Miroslav Kostelecký.

„Pro ty, kterým není lhostejné v čem žijeme. Přijďte si poslechnout, proč by se ve městě Otrokovice mělo zpracovávat 48.000 tun siláže a 20.000 tun prasečí a hovězí kejdy ročně,“ uvádí v e-mailu rozeslaném mezi otrokovické.

Autor: Gabriela Dvorníková

29.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Jan Uherka z Uherského Brodu je nejstarším kandidátem pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.  Kandiduje ze 14. místa za ČSSD.

Nejstarší kandidát v kraji Jan Uherka: Všichni chybujeme, i politické strany

Již 25 let pořádá Dan Čagánek se svojí ženou Entomologickou výstavu v Otrokovicích. V pořadí již 47. setkání  milovníků hmyzu, pavouků a plazů se konalo v sobotu 14. října v Otrokovické besedě. Výměnného dne s prodejní výstavou se pravidelně zúčastní na d
17

Koupila jsem si dvě housenky

Jsme z ciziny a studujeme ve Zlíně! Studenti slavili výročí Erasmu

Vlajkový průvod prošel ve středu 18. října Zlínem. Byl oslavou třicátého výročí výměnného pobytu Erasmus, díky němuž mají možnost studovat studenti v jiných zemích světa. Univerzitu Tomáše Bati navštěvuje přibližně tisícovka zahraničních studentů. Kulturu své země přiblížili ostatním i formou ochutnávek jídla v Univerzitním centru.

Hyenismus v ulicích měst: Využívají postižení druhých, aby mohli krást

Lýdia a Isabela. Dvě devatenáctileté Rumunky se ve středu kolem 14 hodiny snažily přesvědčit na zlínském náměstí Míru kolemjdoucí, že jsou hluchoněmé Češky, které vybírají finanční pomoc pro postižené spoluobčany, vše pod vlajkou EU. Ti, kteří jim naletěli, museli do předem připraveného formuláře uvést své jméno, adresu, částku kterou přispívají a podpis.

MHD v areálu nemocnice? Dělá se analýza

Bude zajíždět do areálu zlínské nemocnice městská hromadná doprava? Zatím stále není jasné. Nemocnice dělá dopravní analýzu, město prý na ni čeká a dopravní podnik čeká zase na případný befel od města.  

Ošklivý podchod zkomplikuje i dopravu

Těžký úkol čeká zlínskou radnici. Zjistit, proč zatéká do kontroverzního podchodu u opravovaného obchodního domu Prior.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení