„Každý návštěvník může radnici zaslat emailem fotografii, která vyjadřuje akci – činnost na městském koupališti spojenou s létem a koupáním, jako je například dovádění ve vodě, sjíždění skluzavky, hraní her a jiné. Všechny došlé fotografie budou, po splnění podmínek soutěže, umístěny na městských internetových stránkách www.otrokovice.cz, kde pro ně bude moci veřejnost hlasovat,“ sdělila mluvčí otrokovické radnice Lenka Krupková.

Autoři fotografií, jejichž snímky se díky hlasům obdrženým v internetovém hlasování umístí na prvních třech místech, obdrží věcné ceny. „První cenou je poukaz na zájezd v hodnotě 30 000 korun od Cestovní kanceláře ČEDOK, druhou poukaz na konzumaci v hodnotě 1 000 korun v restauraci La Pizzeria Otrokovice a třetí dvě permanentky na deset vstupů do solné jeskyně SOLVIP Otrokovice.,“ přiblížila Krupková.

Soutěž se koná v termínu od 25. června do 10. září 2010. Od 25. června do 26. srpna 2010 může veřejnost zasílat fotografie. Aby se předešlo znevýhodnění soutěžících, kteří zaslali fotografii později, bude hlasování o vítězné fotografii zahájeno 27. srpna. Po dobu čtrnácti dnů, tj. do 10. září, může veřejnost posílat hlasy svým oblíbeným fotografiím.

Další informace na www.otrokovice.cz