Z domácích souborů se mohou diváci těšit především na vystoupení Aerobik Klub Zdena Zlín, který získal bronzové medaile na letošním Mistrovství České republiky v Aerobic Team Show.

Dalším lákadlem je vystoupení skupiny Quick step DDM Sluníčko Tlumačov, jejíž členové se již tři roky po sobě umístili na stupních vítězů v pražském finále Děti fitness aneb Sportem proti drogám.

Zajímavou podívanou slibuje také pořádající oddíl TJ Jiskra Otrokovice, jenž se v poslední době prezentoval mimo jiné vítězstvím na Welness závodech v Brně. Otrokovický fitness tým přitom v současné době zaujímá sedmé místo v celorepublikové konkurenci.

Kromě domácích cvičenců se v otrokovické hale představí také sportovci ze slovenského družebního města Dubnica nad Váhom. Taneční skupina Šarm je zaměřená na taneční cvičení s fit-balony a malými balonky.

Další taneční skupina Tweety se už devátý rok věnuje tanečnímu stylu hip hop a třetí rok i show a disko choreografiím. V dubnu letošního roku vyhrála v Slovenském poháru neregistrovaných tanečních skupin jedno první, dvě druhá a jedno třetí místo.

„Jedná se o přehlídku všech, co rádi cvičí, a pohyb v jakékoliv podobě jim přináší radost a dobrý pocit. A to ve všech věkových kategoriích od předškolních dětí až po dospělé,“ uvedla ředitelka celé přehlídky Zdena Chaloupková.

Pro všechny zúčastněné oddíly pak budou připraveny upomínkové plakety se znakem připomínajícím stoleté výročí tělovýchovy v Otrokovicích.

(rs)