K odstranění stromu hasiči vyjeli ve Valašských Kloboukách, Otrokovicích, Luhačovicích a do Haluzic. Živel také opět bral a poškodil střechy, a to znovu na Luhačovicku.

„Náročnější zásah nyní řeší hasiči ze stanice Luhačovice, kteří byli vysláni do Sehradic, kde díky větru odletěla plechová střecha z místního zemědělského objektu. Vítr byl tak silný, že plech o velikosti okolo 60 metrů čtverečních odnesl až k nedalekým rodinným domům, kde spadl na jejich střechy a ty poškodil. U nejbližšího domu dokonce střešní krytinu prorazil a části plechu skončily až na půdě. Naštěstí nikdo nebyl zraněn,“ přiblížila mluvčí HZS ZLK Lucie Javoříková.

Podle informací krajských hasičů, kteří v souvislosti s povětrnostními podmínkami zasahovali také na Kroměřížsku, byly v tomto regionu dopady počasí mírnější.

Zde hasiči ve Věžkách a Velkých Těšanech odklízeli popadané stromy. V Holešově zase v ulici Plajnerova čistili ucpanou kanalizační vpusť.

„Podle všeho se už bouře přehnala přes náš kraj a doufáme, že další již nepřijde a noc bude klidná pro hasiče i obyvatele Zlínského kraje,“ popřála všem mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříková.