Do registru dárců kostní dřeně se zapíší třeba kapitán Lukáš Železník, záložník Petr Jiráček, brankář Stanislav Dostál, útočník Tomáš Poznar či obránce Josef Hnaníček. Lidé z vedení Fastavu a někteří členové realizačního týmu potom darují krev. Do akce se zapojí také sportovní manažer a viceprezident zlínského klubu Zdeněk Grygera.

„Rádi bychom vyzvali všechny naše fanoušky ve věku od osmnácti do pětatřiceti let, aby se k nám přidali. Nebuďte lhostejní, nikdy nevíte, kdy budete vy sami nebo vaše děti či příbuzní krev potřebovat,“ říká mluvčí Fastavu Zlín Zuzana Molková.

Hráči Fastavu budou na transfúzní stanici od třinácti hodin a v nemocnici se zdrží co nejdéle tak, aby si mohli promluvit s fanoušky, podepsali se jim nebo se s nimi vyfotili a rozdali klubové předměty.

Příznivci navíc budou mít skvělou motivaci v podobě možné výhry vstupenek na vybraný zápas v letošní podzimní sezoně + vstup do VIP prostor, kde budou mít po celý zápas občerstvení zdarma. „Losovat se bude z příchozích účastníků, kteří v úterý za námi přijdou a zúčastní se akce. Vítaný je každý, kdo by chtěl darovat krev nebo se zapsat do registru dárců kostní dřeně,“ dodala Molková.