Na jaře se začala budovat okružní křižovatka na I/49 u odbočky na Slušovice. V současné době není možné odbočit na Slušovice ve směru jízdy ze Zlína. Navíc v termínu konání rallysprintu 3. – 4. května nelze využít ani původní objízdnou trasu, neboť část této trasy je shodná se začátkem rychlostní zkoušky č. 3, 7 Zádveřice.

V pátek zde proběhnou seznamovací jízdy a v sobotu bude úsek v době od 8:44 do 16:46 hodin zcela uzavřen z důvodu konání rychlostní zkoušky.

„Apeluji na všechny soutěžní týmy, aby přijížděly se servisními kamiony a dalšími doprovodnými vozy do Slušovic ve směru od Fryštáku a dále pokračovaly na obce Lukov, Velíková a Hrobice. V případě jízdy po dálnici sjeďte u Hulína na směr Holešov a poté pokračujte na Fryšták a dále,“ upřesnil Antonín Tlusťák, předseda organizačního výboru a ředitel rally.

„Pokud už soutěžní týmy s kamionem projedou Zlínem a pokračují po hlavní silnici na Vizovice, sjeďte na čerpací stanici Tak ONO (u motorestu) v Zádveřicích, zde se otočte a pokračujte ve směru na Zlín. V místě budovaném kruhovém objezdu odbočte na Slušovice, příjezd od Vizovic není omezený, což ocení týmy a diváci jedoucí na Moravu ze Slovenska. Pokud pojedete ze Zlína osobním vozem nebo dodávkou, odbočte mezi Želechovicemi a Lípou doleva, pokračujte ve směru na obce Klečůvka a Veselá,“ upřesnil Tlusťák.

PŘIPOMEŇTE SI: Vítěz 28. ročníku Rallysprint Kopná 2023 Adam Březík:

Vítěz 28. ročníku Rallysprint Kopná Adam Březík. | Video: Hejtmánek Jiří