Neděle 19. srpna 7.00

Doposud není rozhodnuto o vítězi, soutěž stále pokračuje za velké účasti jak soutěžících, tak jejich přátel a rodinných příslušníků, kteří je přišli podpořit. Ukončení je naplánováno na neděli 19. srpna na desátou hodinu ranní, kdy bude provedeno měření úlovků a vyhlášení výsledků.

Nejúspěšnější rybáři obdrží hodnotné ceny a také nebude chybět losování tomboly,“ upřesnil organizační údaje Jiří Horsák, předseda místní organizace Moravského rybářského svazu Staré Město. Pro všechny účastníky je přichystáno bohaté občerstvení, včetně rybích specialit.

13.00

Je rozhodnuto o vítězích a všechny hodnotné ceny z tomboly si odnesli jejich noví šťastní majitelé. Aniž bychom to tušili, už včera jsme si vyfotografovali vítězný úlovek i jeho majitele Dušana Hořčicu (na snmíku).

20.15

Staroměstský čochtan má majitele

Dvojnásobným vítězem v kategorii kapr a nový majitel Staroměstského čochtana se stal pan Dušan Hořčica (na snímku uprostřed) se svým vítězným úlovkem, který měřil 68 cm. Zvítězil rovněž v soutěži o nejtěžšího kapra. Ten jeho měl kolem 5,5 kg. Na druhém místě se svým úlovkem dlouhým 65 cm se umístil pan František Tyl (na snímku vpravo) a na třetím místě a s mírami 62 cm pan Pavel Křiva (vlevo).
 
V kategorii amur zvítězil Marek Adamík, jehož úlovek měřil 58 cm. Všem blahopřejeme.

Nočních závodů se zúčastnilo celkem 131 rybářů, které po celou noc podporovali svojí přítomností přátelé a rodiny. Pořadatelé připravili bohaté občerstvení, na jehož přípravě se rovněž podíleli rodinní příslušníci členů výboru.
Sponzoři darovali do tomboly na 200 hodnotných cen. Šťastnou výherkyní 1. ceny - živého selete - se stala paní Eva Dovrtělová ze Starého Města, rovněž aktivní rybářka. Na snímku se představuje s nejmladším účastníkem závodů, se svojí sedmiměsíční vnučkou Emou.

NOVÁ FOTOGALERIE