„V Miss OK nejde jen o vnější krásu, jde také o talent a schopnosti, které v sobě dívka má. V projektu je ale zejména důležité zapojení studentů a talentů středních škol, kteří se aktivně podílí na přípravách a průběhu soutěže. Studenti díky tomuto zapojení získají cennou praxi ve svém oboru, kterou v budoucnu využijí,“ vysvětluje ředitel soutěže Roman Štěpánek.

„Děvčata, studenti, talenti, neváhejte se přihlásit a ukažte, co ve vás je. Reprezentujte svou školu na semifinále a svůj kraj na finále v Mikulově,“ vybízí Štěpánek.

První miminko Zlína se narodilo 2. 1.  2019 ve 12:36. Holčička Natálie Bartošová z městské části Štípa vážila 3710 gramů a měřila 50 centimetrů. Poblahopřát jí přišli primátor Zlína Jiří Korec a člen představenstva KNTB Vlastimil Vajdák.
Holčička Natálie. Zlín na ni čekal více než 36 hodin

Miss OK je kombinace krásy, umu, talentu a velkých talentů. Máte se opět na co těšit. „Pokud víte o někom, kdo by na této soutěži neměl jako partner chybět, neváhejte nás kontaktovat na facebooku, instagramu nebo prostřednictvím mailu, který je uvedený na webových stránkách,“ doplňuje Štěpánek.

Letos nás čeká opravdu nabitý program. Miss OK nikdy nebyla větší a napínavější. Čtyři castingy, čtyři tematické galavečery v krajských městech a jedno velkolepé finále, které se již podruhé bude konat v krásných prostorech mikulovského zámku, a to 1. června 2019.

Dům ve Zlíně-Kudlově, kde ve středu večer zahynuli při požáru dva lidé.
Hrůza na Kudlově. Dva muži uhořeli v chatrči

Casting pro Zlínský kraj bude probíhat ve Zlíně a přihlásit se na něj je možné pomocí formuláře na webových stránkách www.missok.cz. Ovšem přihlašování bude možné také přímo na místě v den konání castingu. Aktuální informace sledujte také na facebooku Miss OK (@OpravdovaKrasa) a instagramu (missok_2019), kde brzo zveřejníme konkrétní místo a čas konání castingu.

Miss OK 2018 v Besedě v Otrokovicích.
OBRAZEM: Středoškolačky bojují o korunku miss. Podívejte se