Dopravní společnost Zlín – Otrokovice (DSZO) zaznamenala v poslední době už dva případy, kdy si svatebčané ke své přepravě od místa obřadu k místu hostiny objednali trolejbus. Naposledy si zákazníci objednali svatební trolejbus na sobotu 10. července.

„Samozřejmě jsme jim vyšli vstříc a v den svatby ve 14 hodin čekal náš historický trolejbus Škoda 9Tr na zastávce Náměstí Míru,“ řekl Věroslav Horák z DSZO, který tento vůz se svatebčany také řídil.

Organizátoři svatby si trolejbus na místě sami nazdobili. Nastoupilo do něj asi 40 lidí včetně ženicha a nevěsty. Svatební trolejbus pak s nimi odjel do Malenovic, kde vystupovali.

„Jel jsem s nimi jen asi čtyřicetikilometrovou rychlostí, aby si jízdu řádně vychutnali. Myslím, že byli spokojeni. Jsem přesvědčen, že svatební jízda zvláštním trolejbusem má své kouzlo a že je to něco jiného,“ dodal Horák. Pronájem trolejbusu Škoda 9Tr i s řidičem přijde na 1000 korun za hodinu.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!
Zde vás budeme v průběhu dne informovat o nejdůležitějších a nejzajímavějších událostech z regionu a hlavně vám nabídneme různé soutěže.