Moderní budova krematoria v průběhu uplynulých měsíců vyrostla ve Slušovicích, necelých 15 kilometrů z centra Zlína. Nabízí služby pro majitele domácích mazlíčků, kteří si přejí rozloučit se se zvířecím přítelem důstojně, citlivě a s pietou.

Zájem je velký

„Už několik týdnů na naší bezplatné nonstop lince odpovídáme na dotazy a zájem o zpopelnění zvířecích mazlíčků je velký,“ říká provozovatel Krematoria zvířat Zlín Martin Volčík.  

Majitele uhynulého zvířete provedou zaměstnanci krematoria krok za krokem celým procesem od prvního zavolání na nonstop linku až po předání urny. Firma nabízí komplexní služby od převozu těla zvířete z domácího prostředí nebo veteriny do krematoria, přes jeho uložení v chladicím boxu, zpopelnění až po smuteční obřad podle představ majitele.

Pneuservis Best Drive Malenovice, Bezručova 1161, Zlín.
Za kolik vám přezují auto ve Zlíně? Rozdíly jsou až několik stovek, podívejte se

K dispozici jsou urny v několika variantách a vzpomínkové předměty, například pietní šperky, odlitky otisků tlapek, vzpomínkové diamanty a zdarma také památeční list.

Nezaměnitelnost garantuje krematorium díky speciálnímu přívěsku, který zvíře provází od předání zaměstnancům zařízení až po převzetí urny s popelem.

Do 95 kg

„Přijímáme jakékoli domácí mazlíčky do váhy 95 kilogramů. Pokud nechtějí být majitelé přítomni kremaci ve smuteční síni, mohou zpopelnění sledovat online nebo pošleme záznam do e-mailu. Vždy se budeme snažit vyjít jim maximálně vstříc,“ ujišťuje Martin Volčík.

Dodává, že krematorium splňuje veškeré normy a pravidla potřebné k provozu a disponuje nejnovějšími technologiemi.