Kdo přijel v sobotu odpoledne do Brumova-Bylnice na Valašskokloboucku, určitě se divil, proč je tam tak vylidněno. Odpověď byla jednoduchá. Centrem všeho dění se totiž stala nová hokejová hala, která se slavnostně otvírala. Fotogalerii a video z akce naleznete ZDE.

Rytecké práce, kovářství i další řemesla byla lákadlem prvního ročníku Dne řemesel v Březůvkách na Zlínsku, který se uskutečnil tuto sobotu. Fotogalerii a video z akce naleznete ZDE.

Pat a Mat, Křemílek a Vochomůrka nebo Šmoulové. I takové pohádkové postavičky mohli potkat návštěvníci sobotního Pohádkového lesa v Pivečkově lesoparku ve Slavičíně. Fotogalerii a video naleznete ZDE.

V neděli se v lese nad gymnáziem v Lesní Čtvrti uskutečnil v pořadí pátý závod seriálu ve sjezdu na horských kolem pod názvem WBC - Specialized Bikerally Championship 2009 - Evolution Bikerally Zlín. Fotogalerii a video z akce naleznete ZDE.

Vítězstvím vstoupily do nového ročníku interligy házenkářky Zlína. Trenéra Dušan Poloz se ve své premiéře po návratu z Norska mohl se svými svěřenkyněmi radovat z vysoké výhry nad nevýrazným Trenčínem. Fotogalerii naleznete ZDE.