Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vydání změny územního plánu se zatím odloží

Zlín - Pozdržet vydání takzvané změny číslo 88zlínského územního plánu odsouhlasila rada města Zlína. Pokud jej schválí zastupitelstvo, vydání změny se odloží do doby, než se rozhodne ovýsledné variantě nově tvořeného územníhoplánu.

27.11.2008
SDÍLEJ:

Územní plán pro ZlínFoto: Filip Mach

Změna číslo 88 se týká takzvané pravobřežní komunikace. Pořizovatel územního plánu k ní dostal 69 námitek a připomínek od občanů i občanských sdružení.

„Vzhledem k tomu, že obdobné námitky a připomínky obdržel pořizovatel konceptu územního plánu i k variantě B, nebude změnu číslo 88 vydávat do doby, než zastupitelstvo rozhodne o výsledné variantě z konceptu územního plánu, aby se vydáním změny číslo 88 nepředjímalo výsledné řešení,“ vysvětlil náměstek primátorky Miroslav Šenkýř.

K projednávanému konceptu územního plánu se lidé mohli vyjádřit do konce října. Magistrát obdržel celkem 365 námitek, připomínek a podnětů, z toho se 140 námitek týkalo dopravy. Ty se nyní zapisují a třídí. Zastupitelstvo by o nich mělo rozhodnout až příští rok. Vyhodnocení zveřejní magistrát v květnovém Magazínu Zlín.

Autor: Anna Novotná

27.11.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Jan Uherka z Uherského Brodu je nejstarším kandidátem pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.  Kandiduje ze 14. místa za ČSSD.

Nejstarší kandidát v kraji Jan Uherka: Všichni chybujeme, i politické strany

Již 25 let pořádá Dan Čagánek se svojí ženou Entomologickou výstavu v Otrokovicích. V pořadí již 47. setkání  milovníků hmyzu, pavouků a plazů se konalo v sobotu 14. října v Otrokovické besedě. Výměnného dne s prodejní výstavou se pravidelně zúčastní na d
17

Koupila jsem si dvě housenky

Jsme z ciziny a studujeme ve Zlíně! Studenti slavili výročí Erasmu

Vlajkový průvod prošel ve středu 18. října Zlínem. Byl oslavou třicátého výročí výměnného pobytu Erasmus, díky němuž mají možnost studovat studenti v jiných zemích světa. Univerzitu Tomáše Bati navštěvuje přibližně tisícovka zahraničních studentů. Kulturu své země přiblížili ostatním i formou ochutnávek jídla v Univerzitním centru.

Hyenismus v ulicích měst: Využívají postižení druhých, aby mohli krást

Lýdia a Isabela. Dvě devatenáctileté Rumunky se ve středu kolem 14 hodiny snažily přesvědčit na zlínském náměstí Míru kolemjdoucí, že jsou hluchoněmé Češky, které vybírají finanční pomoc pro postižené spoluobčany, vše pod vlajkou EU. Ti, kteří jim naletěli, museli do předem připraveného formuláře uvést své jméno, adresu, částku kterou přispívají a podpis.

MHD v areálu nemocnice? Dělá se analýza

Bude zajíždět do areálu zlínské nemocnice městská hromadná doprava? Zatím stále není jasné. Nemocnice dělá dopravní analýzu, město prý na ni čeká a dopravní podnik čeká zase na případný befel od města.  

Ošklivý podchod zkomplikuje i dopravu

Těžký úkol čeká zlínskou radnici. Zjistit, proč zatéká do kontroverzního podchodu u opravovaného obchodního domu Prior.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení