Stačí nakreslit portrét této slavné zpěvačky a zaslat ho do agentury do 21. července.

Nezáleží na tom, jakou techniku zobrazení nebo formát soutěžící zvolí. „Hodnotíme hlavně originalitu a sdělení. Přišlo nám několik nádherných portrétů, které jsou téměř dokonalé, ale chybí jim duše,“ řekla Helena Macháčková z pořádající agentury.

Tvůrce nejlepšího a nejoriginálnějšího vyobrazení bude moct své dílo předat této legendě amerického písničkářství osobně. Koncert, ke kterému se soutěž váže, se odehraje v neděli 26. července na Studentském náměstí v Uherském Hradišti a bude součástí doprovodného programu 35. ročníku Letní filmové školy. Jako předkapely vystoupí Maraca, Koňaboj, Fragile a November 2nd.

„Suzanne Vega o této soutěži neví, mělo by to být překvapení k jejím červencovým jubilejním padesátým narozeninám. Pokud se nic nezmění, je možné, že zpěvačka bude mít po koncertu den volna, který stráví na Letní filmové škole,“ dodala Macháčková.

Své portréty posílejte buď elektronicky na adresu portret@solisart.cz nebo poštou na adresu Agentura Solis Art, Vrbice 177, 691 09 Vrbice, Česká republika.

(JC)