Stačí, když do 30. června zašlete na adresu editori.zlin@denik.cz svou fotografii s největším nebo nejkrásnějším úlovkem a popiskem kde, kdy a na co jste jej chytili.

Poté redakční porota nejatraktivnější fotografie vybere a od 1. července do 14. července vyvěsí na webových stránkách Zlínského deníku, kde budou čtenáři hlasovat pro ty nejhezčí.

Sedm fotografií, které dostanou nejvíce hlasů, budou odměněny jednodenními povolenkami na rybník Výlanta (první čtyři povolenku v hodnotě 250 Kč na jeden den a jednu kaprovitou rybu a tři jednodenní povolenku „chyť a pusť“). Souběžně budou všechny úlovky čtenářů průběžně zveřejňovány v tištěném vydání Zlínského deníku.

Zlínský deník vás coby mediální partner zve na víkendové noční rybářské závody na rybníku Výlanta o hodnotné ceny. Více informací ZDE.
Pravidla soutěže

Podmínkou účasti v soutěži je odeslání fotografie s úlovkem ryby. Cenu získá ten, jehož fotografie s úlovkem ve finálové fázi od 1. do 14. července dostane nejvíce hlasů. Soutěž s názvem Vyhrajte povolenku na rybník Výlanta se koná v termínu od 13. června do 14. července 2011.

1. Jména výherců budou zveřejněna na stránkách www.zlinskydenik.cz v nejbližším možném termínu po ukončení soutěže. Výherce kontaktuje pořadatel soutěže a dohodne s ním termín a způsob předání ceny. Každý může vyhrát jen jednou.

2. Osobní údaje poskytnuté soutěžícími budou použity jen v souvislosti s konáním této soutěže.

3. Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, že pokud vyhraje některou z cen, může být na stránkách www.zlinskydenik.cz i v tištěném periodiku Zlínský deník zveřejněna jeho fotografie s uvedením jména, příjmení a města, odkud pochází.

4. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele soutěže.

5. Hry se mohou účastnit osoby starší 18 let.

6. Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit.

7. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.

8. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na provozovateli soutěže.

9. Vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou je vyloučeno. Účastník není oprávněn místo výher požadovat finanční plnění.

10. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s výhrami v soutěži.