„Opravdu jsou ty mezery problém! Dnes nám tam utekla ani ne dvouletá holčička a strašně ji to tam celou dobu lákalo. Místo hraní na písku jsme za ní pořád běhali k dírám!" upozorňuje v diskusi na webu města Lenka Peterková.

„Pokud máte na starosti více než dvě děti, nemáte šanci uhlídat, aby tudy jedno neuteklo na frekventovanou cestu. Jinak se nám ale hřiště i park moc líbí," dodává v příspěvku Peterková.

K ní se připojuje celá řada dalších rodičů. „Jaké bylo mé zděšení, když syn během pár minut zjistil, že se může vcelku hbitě protáhnout mezerami v zídce, která odděluje hřiště od rušné ulice Štefánikova! Věřte mi, že jsem se v tu chvíli modlila, abych se tou mezerou protáhla taky a své dítě si vtáhla zpět," připojila se i další maminka, která se představila jako Ivana.

Podle města byly už škvíry provizorně zabezpečeny a pracuje se na definitivním řešení tohoto problému.

„Provedli jsme dočasné opatření, které bude později nahrazeno trvalým zabezpečením podle návrhu autora projektu. Tomu jsme již požadavek předali," informoval Leopold Bednařík, vedoucí odboru realizace investičních akcí zlínského magistrátu.