Sto deset členů německého olympijského veslařského týmu obleče oděv, jehož hlavním motivem je orlice.

„Důraz byl kladen na fakt, že jsou veslaři snímáni po celou dobu dvoukilometrového závodu ze strany, proto i hlavní motiv je na straně. Kolekce je tvořená dresem, bundou, vestou, tričkem, elasťáky, ponožkami, batohem a dalšími," vyjmenovala designérka Zuzana Bahulová. Dodala, že počet členů veslařského týmu se téměř vyrovná celkovému počtu českých sportovců účastnících se olympiády. Kromě toho navrhla Bahulová oblečení pro tým Běloruska i speciální kolekci pro celý realizační tým nejúspěšnější veslařky světa Ekateriny Karsten. Dále pak pro reprezentanty Ázerbájdžánu, kteří mají ve své výpravě čerstvého mistra světa do třiadvaceti let z Trakaje a v neposlední řadě reprezentanta z rozvojové země Niger.

„Je jedno, zda tvořím kolekci pro jednoho neznámého veslaře nebo hned pro několik mistrů světa a olympioniků, důležité je, zda se oblečení líbí a cítí se v něm každý sportovec dobře. Snažím se, aby každé oblečení bylo spjato s danou oblastí a národními symboly zemí, za které reprezentanti budou veslovat," tvrdí Zuzana Bahulová.

K navrhování dresů se dostala netradičně, jako doktorandka animace Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

„Sama jsem aktivně dlouho veslovala. Pak se naskytla možnost vycestovat na pracovní stáž v rámci studia, což jsem ráda využila," zmínila Zuzana Bahulová, která tak propojila výtvarné cítění společně se zkušenostmi z daného sportu.