VYBRAT REGION
Zavřít mapu

VIDEO: Zlínsko si užilo koledy s Deníkem. Podívejte se

FOTOGALERIE/ - Atmosféru kouzelných společných chvil si včera na dvacítce míst v okrese užili lidé na 7. ročníku akce Česko zpívá koledy s Deníkem.

13.12.2017 AKTUALIZOVÁNO 14.12.2017
SDÍLEJ:

Česko zpívá koledy na náměstí Míru ve ZlíněFoto: DENÍK/Jan Karásek

„Zúčastnily se i naše integrované obce Polichno, Řetechov či Kladná--Žilín,“ uvedla například starostka Luhačovic Marie Semelová. V lázeňském městě zpívali lidé u Společenského domu, bylo tam plno. „Potkávají se tu přátelé,“ ocenila Marie Semelová.

SRDCE ZLÍNA BYLO PLNÉ POHODY

„Jsme tady pošesté a vždy se necháme strhnout nádhernou atmosférou,“ svěřily se seniorky Marie Šmékalová a Jindřiška Zlámalová na cestě na zlínské náměstí Míru. Ve Zlíně se na náměstí sešlo téměř tisíc lidí. Zlínský deník měl letos na pódiu silnou sestavu. Tradičně s námi vystupovaly děti z Hudební školy Yamaha pod vedením Kláry Šidlové. Posluchače také nadchly hvězdy hudebního světa – operní pěvkyně, zlínská rodačka Simona Mrázová a zlínská muzikálová zpěvačka Alice Konečná.

Přesně v 18 hodin spojil Deník lidi napříč republikou – Česko začalo zpívat koledy. Ve Zlíně se k redakci Deníku, jejíž členové zpívali na pódiu se svými hosty, radostně připojili všichni, kteří na náměstí v srdci Zlína byli. Pak přišla na řadu kapela rockových matadorů Blue Night, kteří svými hudebními kousky přenesli posluchače i o pár desítek let zpátky v čase.

Kouzelnou atmosféru akce dokreslovala i krásná vánoční výzdoba, osvětlené stánky, hořící ohně a vůně dobrot, která se ze stánků linula. „Vážně to stálo za to, i punč nám chutnal,“ smála se parta přátel, kteří zpívali také, i když prý trochu popletli slova. „Do příštího roku se to naučíme,“ slíbil i za kamarády Pavel Brázdil.

OTROKOVICKÉ STRHLO NADŠENÍ

Dvě stě lidí včetně zpěváčků na pódiu se nechalo strhnout společným zpěvem v Otrokovicích. V závěru si střihli dokonce i dvě speciální koledy, které před časem složil Michal Mynář ze spolupořadatelské Otrokovické Besedy.

„Chodím sem každý rok, atmosféra mi vždycky potěší srdíčko,“ řekla Eva Buršová, která koledy zpívala ze zpěvníku Deníku. Zima prý nikomu nebyla. „Nepromrzla jsem,“ usmála se malá Alžběta Konečná z pěveckého sboru. V Otrokovicích se zapojil sbor ZŠ Trávníky, Ženský pěvecký sbor, Hlahol Mysločovice a smíšený sbor otrokovické veřejnosti.

Podělte se s námi o vaše zážitky, fotografie nebo videa. Vaše materiály nám můžete posílat na redakční email: redakce.zlinsky@denik.cz.

VIDEO: Podívejte se jak se zpívalo na náměstí Míru ve Zlíně

Česko zpívá koledy v Otrokovicích na náměstí ve středu 13. prosince 2017.

Česko zpívá koledy v Luhačovicích

Česko zpívá koledy v Rudimově

Koledy nám jako každý rok hrály z obecního rozhlasu a linuly se po celé obci. Zpívat přišlo oproti loňsku míň lidí, ale i tak se nás sešlo dost nato, aby se vytvořila krásná předvánoční atmosféra.  Hezký předvánoční čas přeje Veronika Francová

Česko zpívá koledy s Deníkem v Napajedlích

 Jedno ze dvou míst, kde se v Napajedlích zpívalo, bylo Atrium Domu s pečovatelskou službou Pod Kalvárií 90. Členové zdejšího Klubu seniorů se letos přihlásili k tomuto projektu poprvé, a proto všech cca 20 přítomných seniorů trochu rozechvěle a se zvědavostí očekávalo, jak bude celá akce probíhat. Zazpívali jsme si 5 vánočních koled, na piano nám k tomu hrál profesor Vladimír Oplt. Celé zpívání bylo ukončeno písničkou „Rolničky, rolničky“. Zvláště ženy toto zpívání hluboce prožívaly a moc se jim líbilo. Předseda Klubu seniorů Martin Škopík vše fotografoval a všichni přítomní se shodli na tom, že už se těší na příští zpívání. Přišli i ti, kteří v Domě s pečovatelskou službou nebydlí. Příští rok budeme určitě zpívat zase!

Česko zpívá koledy na Okružní ve Zlíně

Česko zpívá koledy na Okružní ve ZlíněNa Okružní ve Zlíně jsme letos zpívali podruhé. Účast zpěváků byla stejně hojná jako v loňském roce, diváků naopak přibylo a protože se večer vyjasnilo a teplota značně poklesla, přišel velmi vhod horký čaj a sladká buchta, kterými jsme akci opět zakončili.

Chci touto cestou poděkovat paní ředitelce ZŠ Okružní Lence Honové za podporu naší akce,  Pavlovi Horákovi, Romanu Kolaříkovi a Ivě Podešvové za pomoc při organizaci, paním kuchařkám za zapůjčení varné nádoby a také všem ostatním kolegyním, kolegům i zpěváčkům, kteří se zapojili, aby společně vytvořili kouzelnou vánoční atmosféru.

Budeme se těšit zase za rok.

Kateřina Čížková

Občané obce Bohuslavice nad Vláří se k celorepublikové akci Česko zpívá koledy připojili již počtvrté.

Zpívat jich přišlo tentokrát asi 50. Ženy ze spolku Českého červeného kříže pro ně připravili medové perníčky a horký čaj pro některé ochucený  rumem. Počasí nám přálo a tak jsme se  mohli  spolu všichni setkat a vychutnat si předvánoční atmosféru. Účastníci odcházeli s pocitem krásně prožitého adventního předvečera.

Jarmila Machučová, Český červený kříž Bohuslavice nad Vláří

Česko zpívá koledy - Brumov-Bylnice

Akce se nám velmi zdařila, zúčastnila se spousta dětí, které svým rodičům zatancovaly  a zazpívaly a taky spousta dospělých, kteří nás přišli podpořit. V 18hod. jsme se všichni vrhli na koledy, které jsme společně s pěveckým sborem a  s rozsvícením prskavek u rozsvíceného stromečku  zazpívali na celý Brumov. Všichni odcházeli domů spokojeni.

Veronika Daňová

Česko zpívá koledy v Šanově

V letošním roce se také občané Šanova sešli u vánočního stromu na návsi na předvánoční akci „ Česko zpívá koledy „. Bylo to první zpívání a byli jsme potěšeni velkou účastí, děti přišli s vlastnoručně vyrobenými lucerničkami, zazpívali jsme si a zahřáli se vánočním punčem. Zaslala paní Stejskalová

Česko zpívá koledy - Holešov

Desítky pitíček od firmy Vitar rozdal Deník dětem na náměstí Míru ve Zlíně v rámci pozvání na akci Česko zpívá koledy

V příštím roce se bude společně zpívat zase druhou adventní středu, a to 5. prosince 2018.

 

Autor: Redakce

13.12.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 15 000 Kč

Pracovníci ostrahy, strážní Strážní. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: Náplň práce: obchůzková a kontrolní činnost, zajištění celkové bezpečnosti objektu, evidence osob a vozidel, obsluha EPS, EZS, CCTV., Pracovní doba: nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny (denní i noční)., Požadujeme: profesní kvalifikace STRÁŽNÝ, kód 68-008-E výhodou /pomůžeme se získáním/, trestní bezúhonnost, komunikativnost, základní znalost PC., Nabízíme: stravenky a příspěvek na čištění uniformy po zkušební době, práci na hlavní pracovní poměr, příjemný kolektiv, Výběrové řízení se bude konat dne 27. 6. 2018 na ÚP ČR, Krajská pobočka ve Zlíně v 10:00 hod, místnost 226.. Pracoviště: G4s secure solutions (cz), a.s. - mitas, Šedesátá, č.p. 5638, 760 01 Zlín 1. Informace: Ing. Ivana Slavíková, +420 724 793 669.

Marketing, média a tisk - Marketing, média a tisk Marketingový specialista 18 000 Kč

Specialisté v oblasti marketingu Asistent/ka marketingu. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: návrh a tvorba marketingové propagace a strategie, příprava materiálů v rámci podpory prodeje, tvorba pravidelných newsletterů, prezentací, pozvánek a katalogů, správa webových stránek a intranetu, prezentace firmy a komunikace směrem k zákazníkům, zajištění dodržování corporate identity, podílení se na přípravě veletrhů, vyhodnocování kampaní a návštěvnosti pomocí Google Analytics, copywriting - tvorba a úprava textů pro různé materiály, Požadavky: SŠ vzdělaní ukončené maturitou (požadováno vzdělání v oboru marketing), praxe v oboru značnou výhodou, orientace v problematice PR, CRM, tvorby MKT plánu, externí komunikace se zákazníky, průzkumu spokojenosti zákazníků, podpůrných prodejních akcí apod., znalost práce na PC (MS Office + Adobe Creative Suite), aktivní znalost AJ, řidičský průkaz skup. B, samostatnost, komunikativnost, schopnost práce v týmu, Nabízíme: zaměstnání ve stabilní společnosti patřící do silného nadnárodního holdingu, zajímavé finanční ohodnocení, zajímavé benefity, dobrý pracovní kolektiv, možnost seberealizace a osobního růstu. Pracoviště: Pipelife czech, s. r. o. - kučovaniny, Kučovaniny, č.p. 1778, 765 02 Otrokovice 2. Informace: Lenka Kunzová, +420 577 111 265,603 144 902.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 21 000 Kč

Pomocní montážní dělníci Montážní dělník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 30. Poznámka: Požadavky: čistý trestní rejstřík, manuální zručnost, pečlivost a pozornost, schopnost pracovat ve výrobě. Jedná se o krátkodobé zaměstnání.. Pracoviště: Conec s.r.o., 763 25 Újezd u Valaš.Klobouk. Informace: Nazar Halych, +420 773 233 706.

Výroba - Výroba Montážní dělník 18 000 Kč

Montážní dělníci výrobků z kovů Montážní dělník výrobků z kovů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 14. Poznámka: . Pracoviště: Tvd-technická výroba, a. s. - rokytnice - sídlo, 763 21 Slavičín. Informace: Alena Štefaníková, +420 577 051 518,777 783 767.


Videosouhrn 23.–24. června 2018
1

Legální i zcela ilegální autohoničky a mexické sukně ve Strážnici: videa víkendu

Ilustrační foto.

Na tři soudce v Uherském Hradišti byly podány kárné žaloby

Krásky z Brazílie, Kostariky i Evropy? Vyberte nejhezčí fanynku skupiny E

Fotbalové mistrovství světa v Rusku neprovázejí jen nádherné útočné akce a góly, ale i krásné ženy na tribunách či ve fanzónách. Do konce června vám budeme nabízet nejsympatičtější fanynky týmů z každé skupiny. Můžete hlasovat pro vaši favoritku, vítězky pak postoupí do finále, v němž se „utkají“ o pomyslný titul Miss šampionátu.

Holešovská regata přilákala 17 000 lidí

Osmý ročník oblíbeného rodinného festivalu je už za námi. I přes chladnější počasí do holešovské zámecké zahrady o víkendu dorazilo 17 000 lidí, aby si vychutnali kvalitní muziku i bohatý doprovodný program. Celý festival zahájila skupina Perutě. Největším pátečním lákadlem však byla nová sestava skupiny Chinaski. A nezklamala, zahrála většinu oblíbených písní a publikum nadšeně zpívalo s nimi.

Vopatřilovi stihl během závodu tleskat i navigátor

Stále k nezastavení je i po víkendu rallyeový závodník Martin Vopatřil. Pilot z Rackové na Zlínsku ovládl i třetí podnik pohárového seriálu XTG Adam Cup 2018, kterým byla úvodní páteční etapa Agrotec Petronas Rally Hustopeče.

Při nehodě v Lípě byl zraněn řidič skútru

V sobotu dopoledne museli vyjet zlínští hasiči k dopravní nehodě v Lípě, při které se zranil řidič skútru. Ten se srazil s osobním vozidlem. Na místě události proto zasahovali i krajští záchranáři.  

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT