„Přál bych jim, aby konečně dostali rozum,“ usmál se šibalsky Vlasta Redl, když svým „parťákům“ gratuloval k jejich výročí. Nakonec ale dodal, že jim přeje, aby se jich drželo zdraví.

„Co bych přál naší kapele já?“ reagoval Zdeněk „Hrášek“ Hrachový s úsměvem.

„Aby to všechno zůstalo tak, jak to funguje, a chlapi aby to se mnou vydrželi a aby byli šťastní tak, jak vypadají, když se mnou hrají,“ smál se Zdeněk Hrachový.

Důvod ke spokojenosti prý má, vždyť se jim splnily všemožné sny. Letos si na Masters of Rock zahráli s finskou folkmetalovou skupinou Korpiklaani, v minulosti s Jethro Tull.

„Fleret také vyprodal pražskou Lucernu, která s námi zpívala,“ připomněl frontman kapely Fleret.

Zdeněk Hrachový také vzpomenul na začátky kapely v roce 1983.

„To byly jen sny a folkové nadšení. Bylo to nádherné. To už je takových dárků k pětatřicetinám a splněných snů! Ale úspěch pro nás je to, že lidé si ty naše písničky hrají a zpívají. Na táboráku, večírku, třeba i na Slovensku v Tatrách v kolibě. Myslím si, že to je pro nás to nejvíc, čeho jsme mohli dosáhnout,“ svěřil se Zdeněk Hrachový.

Fanoušci Fleretů jim za to i tentokrát přišli projevit svou přízeň na „domácí půdu“ do Zádveřic, kde si mohli opět užívat skvělou atmosféru červencové akce.

„Přejeme jim, aby hráli ještě dalších třicet pět let stejně hezky,“ vzkázaly kamarádky Petra, Zuzka, Jana a Lucie ze Zlína.

„Přece Zafúkané,“ prozradily zase slečny a paní Pavlíkovy, kterou písničku mají od Fleretů nejraději.

„Ať se jim daří a hrají dál a taky ať dělají tyto zábavy dál jako dosud, protože to je něco úžasného,“ přejí zároveň k pětatřicetinám Fleretům jejich skalní fanynky.

„Další úžasné písničky, zájem fanoušků, mnoho úspěchů, radost v srdci, dobrou náladu a každoročně vynikající úrodu trnek,“ přeje skupině Fleret ke krásnému výročí zase Deník.