Program začal již v pátek večer výstavou těch nejzajímavějších aut na náměstí Práce ve Zlíně. V sobotu od rána program pokračoval na parkovišti Kapřín v Březůvkách. „Máme tady, myslím, to nejpěknější, co v republice je. Asi největší raritou jsou dva vozy Škoda Xena, kterých bylo vyrobeno jen devětatřicet kusů. Máme tu i dvě nejkrásnější scanie v republice a jednu z nejkrásnějších scanií ze Slovenska.

Návštěvníkům se představily také vyprošťovací speciály a atraktivní americké trucky,“ prozradil předevčírem organizátor Radek Topič s tím, že na programu byly i dvě spanilé jízdy vozů krajským městem, jedna v pátek večer, druhá v sobotu v poledne. „Čekali jsme i náklaďáky z Maďarska a Polska, ale ty nakonec nedorazily,“ posteskl si.

Pro truckery a veřejnost byl připraven i bohatý doprovodný program. „Lidé mohli vidět mimo jiné ukázky psovodů Městské policie Zlín a řadu soutěží, například o Nej truck, o Nejosvětlenější truck, o Nej truck české výroby a podobně,“ vyjmenoval Topič. Atmosféru dokreslilo country vystoupení a táborák. V neděli se truckeři rozjeli domů.

Truck sraz v Březůvkách o víkendu navštívily skoro tři tisíce lidí, což je oproti loňsku zhruba dvojnásobek. Akci si nenechal ujít ani Roman Hladký ze Zlína. „Jsou to krásná auta, jako kluk jsem je chtěl řídit, ale tento sen se mi nesplnil, stal jsem se učitelem. Tak jsem se přijel aspoň podívat,“ zasmál se.