Prezidentka a zakladatelka Nadačního fondu Kapka Naděje Vendula Pizingerová a ředitelka fondu Dita Loudilová navštívily dětské oddělení i malé pacienty, kterým věnovaly různé dárky.

„Do zlínské nemocnice jezdíme pravidelně, často spojíme návštěvu s dětským festivalem a snažíme se pomoci tam, kde to oddělení nejvíce potřebují. Letos to například byla dvě EKG na dětské nebo dva resuscitátory na novorozeneckou JIP,“ uvedla Vendula Pizingerová.

Dětské oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně získalo od Kapky naděje přístroje za téměř milion korunDětské oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně získalo od Kapky naděje přístroje za téměř milion korunZdroj: se svolením KNTB Zlín

Dále šlo o dvě relaxační křesla, inhalátor, oxymetr nebo přístroj na screeningové vyšetření sluchu novorozenců.

„Spolupráce s Kapkou naděje si velmi vážíme právě proto, že je dlouhodobá a pravidelná. Chtěl bych jim poděkovat za jejich práci a přízeň zlínské nemocnici, která se odráží nejen ve výši příspěvků, ale také v zájmu o to, co by pro nás mohli udělat,“ doplnil Martin Déva, člen představenstva Krajské nemocnice T. Bati.