„Rekonstrukci našich restaurací provádíme pravidelně, abychom zachovali komfort pro zákazníky a zároveň modernizovali technologie,“ uvedl za společnost McDonald’s Jan Nevola.

Co se v restauraci, která se nachází v samém centru města a je tak hojně navštěvovaná, změní? „Především jde o modernizaci interiéru, nábytku a povrchů,“ sdělil Deníku Nevola.

Doplnil, že restaurace bude po otevření v novém designu Geometry.

„Ten vyniká přesnými geometrickými tvary a světlým dřevem, které doplňují šedé odstíny v kombinaci s hravou červenou a oranžovou,“ popsal.

Pobočka bude uzavřena měsíc a půl.

„McDonald’s na zlínském náměstí Míru se pro zákazníky znovu otevře v průběhu srpna,“ prozradil Nevola. Podle plakátu, který visí na plotě u restaurace, by se tak mělo stát ve čtvrtek 8. srpna.

Řetězec má ve Zlíně další dvě restaurace. U hlavní silnice v Malenovicích a v obchodním areálu Centro Zlín. Tyto pobočky momentálně oprava nečeká.

„V tuto chvíli další rekonstrukce restaurací v krajském městě neplánujeme,“ doplnil Jan Nevola.

Novou restauraci a zároveň první na Slovácku otevřel řetězec před pár dny v Kunovicích. Celkově jde o 122. restauraci McDonald’s v Česku. Lidé tam mají k dispozici 92 míst k sezení uvnitř a 68 míst na venkovní zahrádce. Otevřena je každý den od 7 do 23 hodin.

MOHLO BY VÁS ZAUJMOUT: Rudimov je moderní. Má samoobslužný bufet s QR kódy i energeticky aktivní úřad

Moderní vesnice - Rudimov | Video: Iva Nedavašková