,,V utkání jsme byli dvě třetiny lepší a od 30. minuty jsme v něm vedli po brance Frömela 1:0. Hosté ale na konci druhé části Dáňou srovnali stav na 1:1. O osudu duelu se pak rozhodlo ve 48. minutě, kdy jsme během 44 sekund inkasovali dva góly. Ve zbytku střetnutí jsme zápas ještě chtěli zachránit, nedokázali jsme se však prosazovat v koncovce. Západočechy navíc podržel gólman Korytar,“ hodnotil souboj s desátým celkem tabulky domácí hlavní trenér Luboš Jenáček.

V sobotu Zlín prohrál s pražskou Spartou 5:6.

,,Jsem zklamaný. Zápas se mi nehodnotí dobře. Ještě 2,5 minuty před koncem jsme v něm vedli 5:4. Závěr jsme ale nezvládli. Vyrovnávací gól na 5:5 jsme dostali po nedůsledném pokrytí prostoru před naším brankovištěm a šestá branka padla po prohraném buly v našem obraném pásmu. Hodně nám také chyběl Lukáš Chludil, který byl nominovaný do zlínského áčka do utkání v Chance lize proti Vsetínu,“ konstatoval Luboš Jenáček.

V tabulce jsou po neúplném 5. kole ševci na 9. místě.

Další zápasy odehraje zlínský tým znovu v domácím prostředí. V pátek 30. září Berani vyzvou Pardubice. Úvodní buly tohoto utkání bude vhozeno v 17 hodin. V sobotu 1. října se Zlín střetne od 12 hodin s Hradcem Králové. Oba duely budou k vidění na Zimním stadionu Luďka Čajky.