Moje Zlínsko

Rok 2009 připravil o práci tisíce lidí

Zlínský kraj – Končící rok 2009 je ve Zlínském kraji charakterizován velmi nepříznivou situací na trhu práce.

Více čtěte zde

Parkování u nemocnice se na čas ještě více zkomplikuje

Zlín – Výstavba parkovacího domu u zlínské nemocnice T. Bati dočasně ještě více ztíží řidičům odstavení jejich vozu v blízkosti zdravotnické instituce. Parkování před budovou ředitelství nemocnice a hygienické stanice totiž nebude od pondělí 4. ledna možné.

Více čtěte zde

Nová sněhová nadílka na Zlínsku řidiče neomezuje

Zlín – Nová sněhová nadílka, která napadla v noci z úterý na středu zatím nezpůsobuje na Zlínsku žádné větší komplikace.

Více čtěte zde

Cestáři: Kolem vody nesolíme

Zlínsko – Slušovická nádrž slouží jako zdroj pitné vody pro Zlín. V jejím okolí stejně jako kolem Fryštácké a ludkovické nádrže se v zimě nesmějí používat chemické posypy. To potvrzuje i samotná údržba silnic.

Více čtěte zde

Mrazivé počasí opět ohrožuje životy

Zlínský kraj – Teploty pod bodem mrazu, které opět zasáhly Zlínský kraj, už přidělávají starosti záchranářům. Minulý týden už museli ošetřit dvě ženy, které málem na následky podchlazení zemřely.

Více čtěte zde

Ovzduší bude i nadále pod dohledem

Otrokovice – Už od roku 1996 měří v Otrokovicích stav ovzduší. Dvě stanice ve městě zjišťují jeho kvalitu a meteorologické podmínky. Od příštího roku bude v diagnostice pokračovat jen jedna.

Více čtěte zde

V Otrokovicích vyberou na sociálně slabé

Otrokovice – Již pojedenácté budou v Otrokovicích zvonit tříkráloví koledníci u dveří tamních občanů. Do zapečetěných pokladniček s logem Charity ČR sesbírají finanční dary pro potřebné.

Více čtěte zde

Zimní stadion patřil velkým i malým

Zlín /FOTOGALERIE/ – Jednotlivci i skupiny malých i velkých sportovců si nasadili brusle a vyrazili na zlínský Zimní stadion Luďka Čajky. Ledová plocha nabízí prostor pro radovánky až čtyřem stům bruslařů.

Více čtěte zde

Rok 2010 přivítají plameny vatry

Kelníky – Hořící vatrou a ohňostrojem se s letošním rokem rozloučí občané obce Kelníky na Zlínsku. Toto setkání připravil tamní folklorní soubor Fěrtůšek ve spolupráci s představite­li obce.

Více čtěte zde

Černá kronika

Policejní cely a záchytku zaplnili agresivní opilci

Zlínsko – Policejní cely ve Zlíně i detoxikační oddělení v Kroměříži praskají v těchto dnech ve švech. Může za to alkohol, jehož konzumace v těchto lidech probudila agresivitu.

Více čtěte zde