Těší ho poznávat nové lidi a poslouchat příběhy různých zajímavých zákazníků. Zároveň je mu vlastní kreativita a to, že může někomu udělat radost pouhou úpravou vzhledu.

Dušan chce motivovat mladé podnikatele, aby změnili svoji vizi ve finální výsledek.

„Přemýšlel jsem nad otevřením svého barbershopu asi rok,“ říká Dušan Kráčala. Doporučuje, aby se nejen mladí nebáli a neoddalovali svoji vizi podnikání. „Prostě do toho šli naplno,“ říká.

Ve svém barbershopu nabízí služby jako stříhání vlasů, holení a úprava vousů břitvou a také barvení vousů. Co se týče účesů, tak nyní je za trend považuje vyholené strany strojkem do ztracena a delší vršek.

Procedura jako zážitek

„Moje služba je jiná v tom, že celá procedura je také zážitek, například když se opalují chloupky na uších ohněm. Jedná se o luxusní a relaxační služby. Chlapi si můžou dát během každé služby whiskey, rum, kávu,“ uvedl.

Není bez zajímavosti, že jeho práci již mohli posoudit i fanoušci známých tváří jako je herec Jiří Langmajer či fotbaloví reprezentanti Milan Škoda, Jaromír Zmrhal, Tomáš Vaclík, Tomáš Necid, Antonín Barák.

A kuriozita z práce? „Kolega opaloval chloupky na uších pánovi a začala mu hořet pláštěnka. Stál jsem vedle, bylo to opravdu zajímavé v prvním okamžiku. Ale nikomu se naštěstí nic nestalo.

Své povolání vidí do budoucna jako perspektivní.

„Chlapi budou potřebovat upravit pravidelně a taky potřebují zrelaxovat a vypnout od každodenních starostí,“ těší Dušana Kráčalu.