„Nejnavštěvova­nější, jako asi ve všech kinech, jsou premiéry převážně českých a déle očekávaných block-busterů a filmů pro děti. Kino Napajedla vyprodalo za své krátké působení sál při premiérách filmů Dítě Bridgite Jonesové, Bezva ženská na krku a Fantastická zvířata a kde je najít," vyzdvihuje Kateřina Barešová, zástupkyně ředitelky Klubu kultury Napajedla.

Velkému zájmu veřejnosti se také těšily filmy Anthropoid, Dívka ve vlaku, Inferno a česká pohádka Lichožrouti.

Předností nově digitalizovaného kina jsou nejen jeho špičkové technologie, ale také dramaturgie zaměřená na široké spektrum návštěvníků: premiérové filmy a opakování úspěšných snímků, projekce dětských a rodinných filmů Bijásek, zlevněné projekce pro rodiče s dětmi na rodičovské dovolené Mama Kino, zlevněné projekce pro seniory Kino Senior, filmové kluby pro náročnějšího diváka Kino Art a Kino Cykly, přímé přenosy nebo záznamy hudebních koncertů, oper a 3D prohlídky světových památek či muzeí.

Nově digitalizované kino Napajedla nabízí nejen vizuální (díky 3D obrazu), ale i zvukové technologie nové generace. Instalovaný systém Auro 11,1 představuje trojrozměrný zvukový formát, který vytváří ve srovnání s obvyklým pětikanálovým zvukem v kinosále mimořádný trojrozměrný poslechový zážitek, kdy zvuky přicházejí ze všech směrů.